top of page

200 kv.m

Buto plotas

4/6

Aukštas name

3

Miegamieji

2

1 700 000 €

Vonios k.

Kaina

Tai pasiūlymas ieškantiems įspūdingo miesto būsto bei Senamiesčio panoramų žavesio.

Aukštų lubų apartamentus puošia dideli langai, o už jų besipuikuojantys reginiai ilsins Jūsų akis tiek dieną, tiek vėlų vakarą, kai žiburių atspindžiai nušvies spindinčią barokinio Vilniaus architektūrą.

Prabangūs, naujai įrengti net 200 kv.m apartamentai išpildys ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius. Modernios klasikos interjere estetika puikiai dera su funkcija. Ramiai ir jaukiai nuteikia kolorito, tekstūrų, natūralių medžiagų pasirinkimas.

Didelis privalumas – patogus suplanavimas viename aukšte. Pagrindinė erdvė be jokios abejonės čia yra įspūdinga didelių langų, autentiškų vaizdų ir saulės šviesos pripildyta svetainės, valgomojo ir virtuvės zona. Kiek atokiau, privačiausioje namų dalyje, įrengtas tėvų miegamasis su atskiru vonios kambariu ir drabužine. Apartamentuose taip pat suplanuoti dar du miegamieji, didelis holas, vonios kambarys, dvi drabužinės, skalbimo patalpa, o pasigrožėti unikalia Senamiesčio panorama gryname ore galėsite viename iš net keturių namuose esančių balkonų.

Būstas įsikūręs kiek toliau nuo triukšmingų gatvių, darniai į istorinio miesto autentišką aplinką įsiliejančiame name su liftu, požeminiu parkavimu (turėsite galimybę įsigyti 2 parkavimo vietas). Gyvendami čia džiaugsitės pačių gražiausių miesto vietų artimąja kaimynyste, o MO muziejaus parodas bei renginius pasieksite nesugaišę nei poros minučių pėsčiomis! Darbas, darželiai, mokyklos, parduotuvės bei pramogos taps Jūsų artimąja aplinka. Vis iš naujo įvertinsite patogų pėsčiųjų gyvenimą, o kasdienės automobilių spūstys liks tik prisiminimu.

Galbūt tai Jūsų svajonių namai?

bottom of page