top of page

320 kv.m

Namo plotas

10,3

Sklypo plotas

2

4

Aukštai

Miegamieji

4

1 900 000 €

Vonios k.

Kaina

Prabangus naujos statybos namas savo vietą atrado artimiausioje Senamiesčio kaimynystėje.

Būsto planavimas ir kūryba buvo patikėti italų architektų šeimai, giliai išmanančiai istorinių namų ypatumus, stilistiką ir niuansus, kurių įgyvendinimui buvo skirtas ypatingas dėmesys ir ilgas, beveik 4 metus trukęs laikas.


Tai itin retas pasiūlymas svajojantiems apie gyvenimą nuosavame name, privatumą, kiemą. Parko artumas ir pėstute pasiekiamos gražiausios miesto vietos Jūsų gyvenimui suteiks lengvumo ir kasdienio džiaugsmo.

Vos įžengus į žaliuojančios augmenijos supamą teritoriją pakeri prieš akis atsiveriantis vaizdas. Didingas, šviesus namas, įkvėptas klasikos, puošiamas raudonų čerpių stogo. Aplinkui puikuojasi ne mažiau kerintis prancūziškas sodas su poilsio zonomis taip ir kviečiančiomis prisėsti. Kieme vietos užteks tiek mažųjų žaidimams, tiek augintiniams, o vasaros terasa taps jaukia šeimos ir draugų pokalbių vieta.
Nors ir mena istoriją, šis išmanus namas savyje talpina pačius moderniausius techninius sprendimus, užtikrinančius čia įsikūrusios šeimos komfortą. Funkcinės erdvės suplanuotos pritaikant jas prie aplinkos akustikos bei pasaulio krypčių. Miegamajame Jūsų poilsį garantuos visiška tyla, o vonios kambariuose jėgų įkvėps paukščių čiulbesiai.

Name yra 4 miegamieji ir 4 vonios kambariai. Pirmajame aukšte — jauki svetainės ir valgomojo zona, atskira virtuvė su plačiai atveriamomis durimis į lauko terasą, miegamasis su dideliu vonios kambariu ir drabužinė. Antrajame — darbo/muzikos kambarys bei 2 miegamieji su komfortiškai įrengtais privačiais vonios kambariais. Cokoliniame aukšte patogiai išsidėsčiusios ūkinės patalpos. Visose gyvenamosiose erdvėse aukštos, net 4,4 metrus siekiančios lubos.

Išskirtinę namų dvasią kuria unikalios, preciziškai parinktos interjero detalės. Langų ir durų rankenos — pasaulyje gerai žinomo lietuvių gamintojo kūriniai. Jo darbai puošia Jordanijos karalienės, Celine Dion, Barbara Streisand namus. Rankenos buvo liejamos iš įvairių metalų, eksponuotos Dailės muziejuje ir pripažintos meno kūriniais. Sendintus namu veidrodžius, židinio apdailą, metalo, odos ir lieto porceliano dekoracijas kūręs menininkas dirbo su vedančiaisiais pasaulio interjero architektais. Šio menininko darbų fragmentai puošia garsiausių mados namų erdves.

Sumanių sprendimų dėka namų teritorijoje bei viduje galėsite mėgautis ramybe bei privatumu. Mylimiausia Jūsų šeimos atsipalaidavimo vieta neabejotinai taps SPA zona su pirtimis. Garinė, infraraudonųjų spindulių, sauna, o gal Himalajų druskų kambarys? Kiekvienas turės galimybę rinktis pagal savo nuotaiką ar pomėgį.

Kuriant namus bei supančią aplinką buvo galvota apie komfortišką ir estetišką gyvenimą. Kiekvienas sprendimas tvarus ir ilgalaikis.


Tai namai, kurie išpildys visas Jūsų svajones.
Nepraleiskite progos įsitikinti patys!

bottom of page