top of page

689 kv.m

Namo plotas

9,79 a

Sklypo plotas

2

4

4

12 000 €/mėn

Aukštai

Miegamieji

Vonios k.

Kaina

Nuomojamas itin prabangus ir erdvus namas Žvėryne.

Išskirtiniai namai šeimai, ieškančiai kokybės ir patogaus gyvenimo centrinėje sostinės dalyje.

Tai tikra svajonių vieta įsikurti - apsigyvenus ramybe ir žaliosiomis zonomis pasižyminčiame Žvėryne kaipmat įvertinsite pėsčiomis įveikiamus atstumus, vaizdingais maršrutais praturtintą Jūsų laisvalaikį, o ilgos kelionės iki miesto ir atgal teliks tik blankiais prisiminimais.

Grįžę po malonaus pasivaikščiojimo Senamiestyje, Vingio parke ar Neries pakrante, užvėrę namų duris atsidursite savo didelėje privačioje erdvėje – ramybės ir komforto oazėje, kurioje pasimirš dienos rūpesčiai ir miesto centro artumas.

Maksimaliai apgalvoti sprendimai Jūsų šeimai kurs šiltų, kurorto namų jausmą. Pirmajame namo aukšte – erdvė aktyviam gyvenimui, dienos poilsiui. Atvėrus didelę sieną iš svetainės pateksite į SPA zoną su šildomu baseinu, pirtimi. Antrajame aukšte – 4 miegamieji su privačiais vonios kambariais, pramogų erdvė. Net 150 kv.m stogo terasa lepins panoraminiais miesto vaizdais.

Erdvūs namai visus Jūsų šeimos narius džiugins dideliais ir šviesiais kambariais, išskirtinai aukštomis, net 4 metrus siekiančiomis lubomis. Čia dominuoja marmuras, natūralaus medžio dekoras, aukščiausios kokybės medžiagos, dizaino madas diktuojančių gamintojų baldai.

Šis įspūdingas, beveik 700 kv.m siekiantis būstas su nuosava 10 arų teritorija – išskirtinio grožio ir prestižinės miesto vietos derinys, galintis tapti Jūsų naujaisiais namais.

Galbūt šis pasiūlymas kaip tik Jums?

bottom of page