top of page

423 kv.m

Namo plotas

1

6

Aukštai

Miegamieji

3

Vonios k.

2 000 000 €

Kaina

Prabangus būstas Neries pakrantėje savyje talpina unikalius sprendimus. 

Tai tikri svajonių namai ieškantiems absoliutaus privatumo, visapusiško komforto ir ramybės, kurią užpildo tik supančios gamtos peizažai.

Reti namai turi tiek laisvalaikio galimybių – su Nerimi besiribojanti itin erdvi teritorija Jūsų šeimai pasiūlys ne tik malonias maudynes ir poilsį nuosavame paplūdimyje, tačiau ir aktyvų sportą teniso kortuose, krepšinio aikštelėje, treniruoklių salėje, o atsikvėpti galėsite turkiškoje pirtyje ar atskiroje terasoje su baseinu ir sūkurine vonia. Išpuoselėtame kieme – sodas su vaismedžiais, spalvingi gėlynai, ilgametės pušys.

Estetika alsuojančiuose namuose saulės šviesos pripildytos erdvės patogiai išsidėsčiusios viename aukšte. Svetainės, virtuvės bei valgomojo zona suplanuota kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę. Iš čia patenkama į didelę terasą su židiniu, kurioje kursite pačias jaukiausias akimirkas su artimaisiais. Įrengti 4 miegamieji, drabužinė, 3 vonios kambariai bei darbo erdvė, kurią lengvai galima praplėsti jungiant su svetaine. Įrenginėjant namus įgyvendintas šiuolaikiškas interjeras, pasirinkti aukščiausios kokybės itališki Poliform, Minotti baldai ir technika, užtikrintas funkcionalumas, pasitelktos naujausios technologijos, sumontuota pažangi išmanaus namo sistema, geoterminis šildymas. Čia nepriekaištingai dera spalvos, medžiagos, tekstūros. Būsto lubos siekia 4 metrų aukštį, o visus kambarius puošiančios vitrinos atveria kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus.

Šie namai taps visų Jūsų šeimos narių dideliu džiaugsmu. Kasdien vis iš naujo įvertinsite itin erdvų nuosavą kiemą, veiklų įvairovę, artimą brandaus miško kaimynystę, ramybę be jokių pašalinių akių ar automobilių srauto. Tikra idilė, kurią nuo miesto centro pasieksite vos per 25 minutes.

Bendras teritorijos plotas - 1,16 ha, iš kurių ~ 50 a naudojamo ploto ir ~66 a pušyno zona.

Kviečiame apžiūrai Jums patogiu metu!

bottom of page